photo

Organizator

Stowarzyszenie „Silesia Adventure Sport” zrzesza grupę ludzi zajmującą się organizacją imprez sportowych na terenie woj. śląskiego. Do naszych „sztandarowych” wydarzeń należą:

- miejskie rajdy przygodowe, które organizujemy już od 2011 roku. Uczestnicy otrzymują mapy z zaznaczonymi punktami do których mają za zadanie dotrzeć i wykonać tam określone zadanie, np.: wspinaczka, kajaki, bieg po schodach, basen, zadanie logiczne. Doskonała okazja aby poznać miasto w nietypowy sposób. W kwietniu 2018 roku w VIII Miejskim Rajdzie Przygodowym w Katowicach udział wzięło ponad 700 osób.

- "Silesia Race", impreza na orientację dla każdego. Od tras rodzinnych po blisko 150 km extrem:). To wydarzenie organizujemy dwa razy w roku: zimą i jesienią. Strona imprezy

- cykl zawodów na orientację „Katowice Wieczorową Porą”. Od 7 lat przez cztery zimowe miesiące (od października do stycznia) zapraszamy miłośników wieczornego biegania z mapą w różne dzielnice Katowic. Biegaliśmy już m.in. po Osiedlach: "Gwiazdy", Paderewskiego, Tysiąclecia, na Koszutce, Nikiszowcu... Średnia frekwencja na poziomie 250 zawodników!

- cykl zawodów na orientację "Parki i lasy Katowic". W wiosenno - letnie miesiące zapraszamy na cykl trzech biegów po zielonych terenach stolicy woj. śląskiego. Strona wydarzenia

- Night Biking Katowice – czyli całonocne przejazdy rowerowe kończące się o wschodzie Słońca na jednej z katowickich hałd. Wydarzenie organizujemy od lipca 2013 roku. W pogodne noce w przejazdach udział bierze ponad 400 (słownie: czterystu) rowerzystów.

Miejskie rajdy przygodowe:
photophotophotophoto
photophotophotophoto
Katowice Wieczorową Porą:
photophotophotophoto
photophotophotophoto
Night Biking:
photophotophotophoto
photophotophotophoto
Silesia Race:
photophotophotophoto
photophotophotophoto
Silesia Race, wersja beskidzka :)
photophotophotophoto
photophotophotophoto

Organizatorzy

---------------------

Partnerzy